Spelschema Dag 1 2017

Match Plan Tid Klass Hemma Borta
1 1 08:30 P12 Kallinge SK Saxemara IF
2 2 08:30 P12 Ruda IF Bäckseda IF Lag 1
3 3 08:30 P12 Nättraby GOIF Bäckseda IF Lag 2
4 4 08:30 P12 Alvesta GOIF Södermöre Komb
5 5 08:30 P10 Växjö Norra IF Lag 2 Ronneby BK Lag 2
6 1 09:10 F12 Asarums IF Nättraby/Hasslö
7 2 09:10 F11 Nättraby GOIF Asarums IF
8 3 09:10 F11 Banarps IF Lag 1 Nässjö FF
9 4 09:10 F11 Banarps IF Lag 2 Hovslätts IK
10 5 09:10 P10 Växjö Norra IF Lag 1 Barnarps IF Vit
11 1 09:50 P10 Ronneby BK Lag 1 Trekantens IF Lag 1
12 2 09:50 P10 Barnarps IF  Vinröd Trekantens IF Lag 2
13 3 09:50 P10 Saxemara IF Nässjö FF Lag 1
14 4 09:50 P11 IK Vista RM/SSG
15 5 09:50 P11 Lindsdals IF Nässjö FF Lag 1
16 1 10:20 P10 Ronneby BK Lag 2 Nässjö FF Lag 2
17 2 10:20 F12 Nättraby/Hasslö Trekantens IF
18 3 10:20 P11 Nässjö FF Lag 2 Södermöre Komb
19 4 10:20 P11 Algutsrum IF Saxemara IF
20 5 10:20 F10 Nättraby GOIF Nässjö FF
21 1 10:50
F10 Trekantens IF Ronneby BK
22 2 10:50
P12 Bäckseda IF Lag 1 Kallinge SK
23 3 10:50 P12 Vinslövs IF Vit Saxemara IF
24 4 10:50 P12 Södermöre Komb Nättraby GOIF
25 5 10:50 P12 Vinslövs IF Grön Bäckseda IF Lag 2
26 1 11:30 F11 Nättraby GOIF Banarps IF Lag 1
27 2 11:30 F11 Hovslätts IK Nässjö FF
28 3 11:30 F11 RM/SSG Banarps IF Lag 2
29 4 11:30 P10 Växjö Norra IF Lag 1 Ronneby BK Lag 1
30 5 11:30 P10 Barnarps IF Vit Trekantens IF Lag 1
31 1 12:00 F12 Trekantens IF Asarums IF
32 2 12:00 P10 Nässjö FF Lag 2 Växjö Norra IF Lag 2
33 3 12:00 P10 Barnarps IF  Vinröd Saxemara IF
34 4 12:00 P10 Trekantens IF Lag 2 Nässjö FF Lag 1
35 5 12:00 P11 IK Vista Lindsdals IF
36 1 12:50 P11 RM/SSG Nässjö FF Lag 1
37 2 12:50 P12 Kallinge SK Vinslövs IF Vit
38 3 12:50 P12 Saxemara IF Ruda IF
39 4 12:50 P12 Nättraby GOIF Vinslövs IF Grön
40 5 12:50 P12 Bäckseda IF Lag 2 Alvesta GOIF
41 1 13:20 F12 Nättraby/Hasslö Asarums IF
42 2 13:20 P10 Ronneby BK Lag 2 Växjö Norra IF Lag 2
43 3 13:20 P11 Nässjö FF Lag 2 Algutsrum IF
44 4 13:20 P11 Södermöre Komb Saxemara IF
45 5 13:20 F10 Nättraby GOIF Trekantens IF
46 1 13:50 F10 Nässjö FF Ronneby BK
47 2 13:50 F11 Nättraby GOIF Hovslätts IK
48 3 13:50 F11 Asarums IF Banarps IF Lag 1
49 4 13:50 F11 RM/SSG Nässjö FF
50 5 13:50 P10 Trekantens IF Lag 1 Växjö Norra IF Lag 1
51 1 14:20 P10 Ronneby BK Lag 1 Barnarps IF Vit
52 2 14:20 P12 Ruda IF Kallinge SK
53 3 14:20 P12 Bäckseda IF Lag 1 Vinslövs IF Vit
54 4 14:20 P12 Alvesta GOIF Nättraby GOIF
55 5 14:20 P12 Södermöre Komb Vinslövs IF Grön
56 1 14:50 F12 Trekantens IF Nättraby/Hasslö
57 2 14:50 P10 Nässjö FF Lag 1 Ronneby BK Lag 2
58 3 14:50 P10 Nässjö FF Lag 2 Barnarps IF  Vinröd
59 4 14:50 P10 Saxemara IF Trekantens IF Lag 2
60 5 14:50 P11 Nässjö FF Lag 1 IK Vista
61 1 15:20 P11 Lindsdals IF RM/SSG
62 2 15:20 P11 Saxemara IF Nässjö FF Lag 2
63 3 15:20 P11 Algutsrum IF Södermöre Komb
64 4 15:20 F10 Ronneby BK Nättraby GOIF
65 5 15:20 F10 Trekantens IF Nässjö FF
66 1 15:50 F11 Nättraby GOIF RM/SSG
67 2 15:50 F11 Asarums IF Hovslätts IK
68 3 15:50 F11 Banarps IF Lag 2 Nässjö FF
69 4 15:50 P12 Saxemara IF Bäckseda IF Lag 1
70 5 15:50 P12 Vinslövs IF Vit Ruda IF
71 1 16:20 P12 Bäckseda IF Lag 2 Södermöre Komb
72 2 16:20 P12 Vinslövs IF Grön Alvesta GOIF
73 3 16:20 P10 Växjö Norra IF Lag 2 Nässjö FF Lag 2
74 4 16:20 F12 Asarums IF Trekantens IF